Svatební kytice

Nejkrásnější svatební kytice pro nejhezčí nevěsty

svatební kytice

Svatební kytici vytvoříme přesně podle Vašich představ a stylu Vaší svatby. Fantazii se meze nekladou. Kromě kytic z čerstvých květin vyrobíme i netradiční umělou svatební kytici. 

Mezi nejčastější svatební kytice patří kytice z kal, tulipánů, růží, pivoněk, hortenzií, levandulí, kopretin, růží, chryzantém, ale i ze slunečnic a lučního kvítí.

Kromě nevěsty by se nemělo zapomenout ani na maminky a další výzdobu. Svatební kytice pro maminky, svatební kytice na auto a v neposlední řadě i svatební kytice, kterou nevěsta odhazuje nezadaným dámám, by rozhodně neměly na svatbě chybět. 

 

Nejčastější druhy svatebních kytic:

  • Kulatá kytice – nejoblíbenější a nejrozšířenější tvar svatební kytice.
  • Převislá kytice - ve tvaru slzy nebo kapky. Kytice spadá až do oblasti sukně.
  • Zepter- elegantní kytice s dlouhými stonky. Připomíná tvar žezla.
  • Anglická kapka - vypracování této kytice je časově náročná a vyžaduje zručnost floristky.  Bohatě vázanou kytici ve tvaru kapky tvoří jednotlivé květy, které jsou nadrátkované a svedené do jednoho úzkého stonku. Tato kytice patří k cenově náročnější variantě.
  • Netradiční kytice -tuhle variantu svatební kytice Vám můžeme připravit v netradičním pojetí, jako malá umělecká dílka v podobě košíčků, květinových koulí nebo kabelky. Patří sem také ležérní rozevláté a volně vázané kytice, nejčastěji z lučního kvítí a různých větviček.