Sezónní výzdoba

Každé roční období si zaslouží svou výzdobu, každá akce svou kytici

sezónní výzdobaSpecializujeme se na sezónní výzdobu ve firmách, ale samozřejmě myslíme i na jednotlivce.

Halloweenská výzdoba. Pro Halloween jsou typické vydlabané dýně se svíčkou uvnitř. Rádi  připravíme dekorace na halloween, nebo Vám naladíme halloweenskou atmosféru ve Vašich prostorách.

K maturitním plesům patří i květinová výzdoba. Nabízíme širokou škálu květin, záleží na vašem výběru. Pokud si nebudete vědět rady, rádi vám pomůžeme s výběrem. Pro Váš maturitní či absolventský ples zajistíme kompletní květinovou výzdobu sálu, květiny pro maturanty i profesorský sbor.

MDŽ připadá v kalendáři na 8. března. Nabízíme širokou škálu kytic, ze kterých si určitě každý z vás vybere, aby potěšil svou milovanou maminku, ženu, milenku, přítelkyni či kolegyni. Květinou můžete obdarovat i své spolupracovnice, kterým chcete poděkovat za vynikající práci. Mezinárodní den žen (MDŽ) si většina lidí spojuje s karafiáty. Ale na tento den se hodí i jiné květiny. Můžete své milované obdarovat například tulipány nebo přizdobenými petrklíči.

Svátek svatého Valentýna (Valentýn) se každoročně slaví 14. února jako svátek lásky a náklonnosti mezi zamilovanými. Je to den, kdy se tradičně posílají dárky a hlavně květiny. Poradíme Vám, nebo dle Vašeho přání vyrobíme kytici s přáním pro Vaši lásku.