Tipy pro firemní výzdobu

Možnosti květinové výzdoby jsou téměř nekonečné

tipy pro firemní výzdobu

Možnosti květinové výzdoby vašich firemních prostor jsou téměř nekonečné. Záleží pouze na vás a vašich představách. Zde vám představíme ty nejoblíbenější a nejčastější způsoby výzdoby. Květiny, výzdobu a květinová aranžmá dodáváme do mnoha firem. Nabízíme vám proto profesionální práci na vysoké úrovni podpořenou mnohaletou praxí. Více než slova za nás mluví fotografie našich prací.

Květinová výzdoba recepce

Recepce je místo, které vaši zákaznící a partneři vidí jako první. Mělo by se jednat o reprezentativní prostor, který udělá dobrý první dojem. Podle vašeho interiéru doporučíme nejvhodnější výzdobu. Nejčastější volbou je velké květinové aranžmá přímo na recepci.

Výzdoba zasedacích sálů

Hezké prostředí tvořené květinovou výzdobou působí na všechny aktéry schůzek velmi příjemným a uklidňujícím dojmem. Vyzdobená zasedací místnost se tak stává přátelským místem, které nepůsobí příliš formálně.

Výzdoba pracovního prostředí

Že příjemné prostředí zvyšuje pracovní nasazení je známá věc. Dopřejte svým zaměstnancům krásné místo, kde se jim bude příjemně pracovat. Odmění se vám dobře provedenou prací.

Výzdoba firemních akcí

Vyzdobíme vkusně vaší firemní akci, ať již ve vašich nebo pronajatých prostorech. Haloween, mexická párty, valentýnská párty - nic není problém a vaší fantazii se meze nekladou.

Výzdoba kulturních a společenských akcí

Naší specializací je výzdoba velkých sálů, společenských plesů a nejrůznějších recepcí. Kulturní a společenské akce patří mezi prestižní události každé firmy. Bylo nám ctí vyzdobit takové akce, jako je Dvorní ples královny Antoinetty - královny Francie v divadle Hybernia, veletrh a festival současné fotografie FOTOEXPO 2013 nebo Miss Foto 2013. Připravili jsme květiny pro takové osobnosti jako Jana Saudka, Livii Klausovou a jiné.