Inzeráty a nabídky

Přijmeme kolegyně a brigádnice do našeho týmu

Přijmeme výpomoc na HPP

Hledáme milou kolegyni s citem pro krásu, která samostatně vyrobí kytici či květinovou aranž a na kterou se můžeme spolehnout. Firemním autem dojede do firem a rozveze květiny. Kompletně se postará o květinovou výzdobu, která bude firmu reprezentovat. Nabízíme pestrou práci v prostředí plném květin. Nástup možný ihned.

Náplň práce: rozvoz květin, samostatná tvorba květinových aranží, péče o květiny ve firmách, práce na zahradách
Časová náročnost: dle dohody
Požadujeme: řidičský průkaz sk. B

Více informací poskytne Iva Koželuhová, mobil: 606 245 479

Přijmeme brigádnici/brigádníka

Hledáme parťačku do týmu, která se postará o květinovou výzdobu v kancelářích a ve firmách. Zaleje květiny, napraví nedokonalosti. Zkrátka udrží květinovou výzdobu ve firmách dokonalou. Občas nám vypomůže s prací na zahradách. Nejedná se samozřejmě o těžkou manuální práci. Nástup možný ihned.

Náplň práce: péče o květiny ve firmách a výpomoc na zahradách
Časová náročnost: 3x týdně dle domluvy