Sezónní firemní výzdoba

[ zpět do kategorie ]

 

Pokud máte vyzdobeny firemní prostory květinami, aranžemi či jinou květinovou výzdobou, je třeba ji pravidelně obměňovat. Klasickým příkladem je vánoční a velikonoční výzdoba.

K dalším možnostem, kdy speciálně vyzdobit firmu, může být firemní výročí, narozeniny zaměstnanců, jarní období, důležitá setkání s obchodními partnery a mnoho dalších příležitostí.

Vánoční firemní výzdoba

Vánoční květinová výzdoba je firemní klasika, kterou respektuje mnoho firem. Sledujeme světové trendy a doporučíme vám vždy nejvhodnější výzdobu právě pro vaší firmu. Ke každé firmy se hodí něco jiného. A jak jste na tom vy? Moderní nebo tradiční vánoční výzdoba?

 

Velikonoční firemní výzdoba

K velikonocům patří klasická výzdoba - vajíčka, proutí, jarní osení, beránek, zajíček, pomlázka. Možnosti velikonočních dekorací jsou skutečně veliké. Zkuste si vybrat jarníí výzdobu a budete překvapeni, jak vás velikonoční dekorace může perfektně prezentovat.

 

Ostatní firemní výzdoba

Způsobů, jak vyzdobit firmu v určitém ročním období, je mnoho. Nebojte se a sdělte nám všechny vaše představy. Vše se pokusíme zrealizovat. Základem je perfektně vyzdobená recepce, vstupní hala firmy, zasedací místnost a další. Inspiraci hledejte v našich tipech.