Pronájem květin a kompletní květinový servis

[ zpět do kategorie ]

 

Sháníte reprezentativní výzdobu vaší firmy?
Pronajmeme vám květiny a zajistíme kompletní servis. Nejoblíbenější forma spolupráce.

Vyzdobíme květinami a květinovými aranžemi prostory vaší firmy, recepci, zasedací prostory, chodby, zahrádky i venkovní prostory. Pomůžeme Vám vytvořit přirozenou a příjemnou atmosféru Vašeho pracoviště s pomocí pokojových rostlin.  Z vaší firmy vytvoříme místo, kam se budou klienti rádi vracet. I vašim zaměstnancům se bude v příjemném prostředí s květinami  dobře pracovat.

vizitka

JAK ÚČTUJEME SPOLUPRÁCI

Spolupráce se skládá ze dvou částí:

 1. Samostatného pronájmu květin
 2. Pravidelného servisu pronajatých květin, který probíhá 1 - 2x týdně

Neposkytujeme samostatný pronájem rostlin, aranží a další květinové výzdoby, protože bychom nemohli garantovat odbornou péči za svěřené květiny. Cena se odvíjí od počtu a velikosti pronajatých rostlin. Při velkém množství květin poskytujeme slevu, která může dosahovat až 50 %.

JAK ZAČÍT SPOLUPRÁCI

 1. Kontaktujte nás a domluvíme si schůzku.
 2. Zajedeme se podívat na vaše prostory.
 3. Zjistíme možné rozmístění květin a vaší představu. Výzdobu můžeme zajistit ve vnitřních i venkovních prostorech. Svou roli ve výběru vhodných rostlin hraje světlo v místnostech a barevnost firemních prostor. Venku je důležitým faktorem  vítr či slunce. Po zjištění situace vám doporučíme vhodnou květinovou výzdobu.
 4. Dle vašeho rozpočtu sestavíme návrh rozmístění, množství  a druhy jednotlivých rostlin. Nabídneme vám samozřejmě i nádoby a květináče pro jednotlivé květiny.
 5. Po vašem schválení již započne realizace a my přebíráme veškeré starosti, které s pečováním o květinovou výzdobu souvisí.

JAK PROBÍHÁ SPOLUPRÁCE

Dodáním květin naše práce nekončí. Naopak teprve začíná. Hlavní výhodou této spolupráce je pravidelný profesionální servis zapůjčených květin. Servis zahrnuje zalévání, tvarování, hnojení, lesk a případné přesazování. O nic se nemusíte starat, automaticky zajistíme vše potřebné v pravidelných intervalech.

VÝHODY PRONÁJMU A SERVISU

 • Nemusíte se o nic starat, o květinovou výzdobu pravidelně pečujeme.
 • Automaticky vám nabídneme sezónní výzdobu – velikonoce, vánoce, halloween, den sv. Valentýna, MDŽ
 • Platba měsíčním paušálem
 • Garance za svěřené květiny a aranžmá