Květinové aranže

PRO FIRMY

Na Vaše přání Vám připravíme květinovou výzdobu z živých, suchých nebo umělých květin. Vybereme vhodnou nádobu v závislosti na jejím umístění (obvykle do recepcí, vstupních hal nebo konferenčních místností). Květinovou výzdobu si můžete pronajmout, tzn. výměnným systémem. Pro Vaši představu to znamená, že každý týden, měsíc nebo 1/4roku Vám připravíme novou květinovou výzdobu, kterou Vám v domluvený den a čas dodáme.

Můžeme Vám pronajmout nebo prodat pokojové rostliny včetně dekoračních obalů. Pokojové květiny si můžete vybírat ze široké nabídky zde. Pokud byste nenašli rostlinu, kterou hledáte, neváhejte nás kontaktovat.

OSTATNÍ

Připravíme Vám kytice, květinové aranže, květinové koše, netradiční aranže pro Vás, Vaše klienty i zaměstnance. Kytice se hodí k různým příležitostem např. svátky, narozeniny, svatby, narození dítěte, promoce, firemní večírky, dlouholetá spolupráce, maturitní plesy, smuteční květiny a květiny na smuteční hostiny, dušičky, ukončení školního roku, svátek svatého Valentýna, jako poděkování atd. Květinové aranže si můžete po dohodě osobně vyzvednout nebo Vám je rádi dovezeme.

Netradiční aranže

Kytice a aranže mohou být vyrobeny z různých materiálů např. doplněny o cigarety, bonbóny, lahvičky alkoholu, čaj aj. Nahlédněte do naší galerie a nechte se inspirovat. Máte svojí vlastní představu, rádi ji pro Vás zhotovíme.

K narození miminka

Narodilo se vám miminko a nevíte si rady čím potěšit maminku v porodnici, jdete na návštěvu, kde se právě narodilo miminko a nevíte si rady s výběrem dárku? Nabízíme vám řešení ve formě netradičních květin. Malá ukázka co pro vás vyrobíme – (více v galerii nebo na facebooku)